Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit

Futboll 28 Prill 2019 16:56

Arbër Zeneli ka dhuruar asistim në ndeshjen ku skuadra e tij Stade Reims barazoi në udhëtimt e Angersi.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës luajti titullar, dhe asistoi te goli i Reimsit i shënuar në minutën e 63-të, shkruan Insporti

Anësori i Kosovës luajti për 79 minuta, para se t’i lironte vendin Axel Disasi.

Zeneli asistoi te goli i shënuar nga Mathieu Cafaro për 0:1, derisa ndeshja u mbyll me rezultat të barabartë, 1:1.

Më poshtë keni vlerësimin që mori Arbër Zeneli, sipas paraqitjes dhe statistikave të tij në këtë takim. /Insporti.com/

-->