Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit

Arbër Zeneli ka dhuruar asistim në ndeshjen ku skuadra e tij Stade Reims barazoi në udhëtimt e Angersi. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës luajti titullar, dhe asistoi te goli i Reimsit i shënuar në minutën e 63-të, shkruan Insporti Anësori i Kosovës luajti për 79 minuta, para se t’i lironte vendin Axel Disasi. Zeneli asistoi … Continue reading Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit