Diletta Leotta fotografohet në krah të boksierit të njohur

Boks 12 Korrik 2019 12:07

Diletta Leotta është një nga vajzat më të preferuara të ekraneve sportive në botë, teksa sezonin që sapo lamë pas rriti ndjeshëm audiencën e transmetuesit online të Serisë A, DAZN, ku ishte “kapitene” e një ekipi të përbërë nga analistë profesionistë.

Bukuroshja italiane, e cila prej disa muajsh ishte “Single”, është fotografuar në plazhet e Ibizas, nën shoqërinë e 28-vjeçarit Daniele Scardina, kampion boksi në peshat super të mesme.

I njohur i “King Toretto”, Scardina është njohur para pak ditësh me Leottën dhe tashmë çifti po shijojnë një romancë “të nxehtë” në bregdetin e famshëm spanjoll, që mirëpret “vip”-a nga e gjithë bota.