Djali i David Beckham me tatuazh kryq si i ati – ngjashëm edhe si Justin Bieber

Futboll 08 Janar 2022 17:03

Djali i David Beckham, Romeo Beckham ka bërë një tatuazh identik si të babait të tij, përcjell Insporti.

19 vjeçari tatuazhin e zbuloi me anë të një fotografie në rrejtin social, Instagram.

Ai është frymëzuar nga babai i tij për shumë gjëra dhe e fundit duket të jetë edhe ky tatuazh kryq në qafën e tij.

Image Credit: Alamy

Ndryshe, Romeo aktualisht luan për Fort Lauderdale, ekipi rezervë i Davidit në Inter Miami në MLS.

Kujtojmë se, ylli i popit, Justin Bieber, i cili është mik me Romeon gjithashtu ka një tatuazh të ngjashëm, duke pranuar se ai ishte frymëzuar edhe nga ish-kapiteni i Anglisë, Beckham. /Insporti.com

Did Justin Bieber just shade David Beckham's tattoos? - Celebrity news -  NewsLocker

-->