Djali i Ronaldos i “turpëron” moshatarët (VIDEO)

Futboll 05 Janar 2019 21:16

Ndërsa skuadra e parë e Juventusit ka përfituar nga transferimi i Cristiano Ronaldos, e njejta gjë duket që vlen edhe për të rinjtë e skuadrës italiane.

Vetëm muajin e kaluar, Cristiano Jr ndihmoi skuadrën e tij të fitojë ‘Torneo Galup’ duke shënuar tre gola gjatë turneut.

Dhe tani ka dalë një video tre minutëshe e Cristiano Jr. ‘duke i poshtëruar’ kundërshtarët e tij gjatë ndeshjeve.