Donar Groningen – Z Mobile Prishtina (LIVE)

Basketboll 22 Shtator 2018 19:44

Z Mobile Prishtina sonte e zhvillon ndeshjen e kthimit kundër skuadrës holandeze Donar Groningen, e vlefshme për rrethin e parë të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

Z Mobile Prishtina ndeshjen e parë e ka fituar me 20 pikë epërsi (84:64) dhe ka gjasë reale të kalojë këtë rreth të garave.

Ndeshja fillon në orën 20:00, ndërsa këtu mund ta ndiqni drejtpërdrejt: