Drejtori i Interit në spital, në gjendje të rëndë për shkak të koronavirusit

Uncategorized 11 Mars 2021 22:13

Beppe Marotta është shtruar në spital pas infektimit me koroanvirus, raportojnë mediet italiane, transmeton Insporti.com.

Ish-drejtori i Sampdorias dhe Juventusit kishte rezultuar pozitiv me koronavirus më 25 shkurt.

Sipas gazetës “Corriere della Sera”, Marotta u dërgua në spitalin Humanitas në Rozzano disa ditë më parë.

Marotta shtrohet në spital pas komplikimeve nga COVID-19

-->