Drita – Gjilani, transmetohet në dy kanale televizive

Futboll 18 Tetor 2020 10:59

Derbi më i madh i Superligës së Kosovës do të zhvillohet sot ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, shkruan Insporti.com.

Edhe ky derbi do të zhvillohet pa praninë e tifozëve, por magjinë e derbit mund ta shikoni në Artmotion dhe Klan Kosova.

Derbi do të nis me fillim të orës 13:30.

Ndeshja tjetër e Superligës që do të zhvillohet është ndërmjet Trepçës ’89 dhe Feronikelit. /Insporti.com/

-->