Drita nuk arrin ta mposht as Dukagjinin – ndeshja mbyllet pa gola

Futboll 13 Mars 2022 14:53

Sfidë pa gola u zhvillua në Klinë mes Dukagjinit dhe Dritës.

Drita nuk di për fitore tashmë në 4 takimet e fundit, dhe edhe në këtë takim kanë arritur ta marrin vetëm një pikë.

Skuadra e Armend Dallkut kërkoi pikët për t’i ikur pozitave të fundit në tabelë pasi janë në formë të mirë në tri ndeshjet e fundit kanë marrë shtatë pikë.

Pas këtij barazimi, Drita gjendet në pozitën e 3’të me 43 pikë, kurse Dukagjini mban pozitën e 8’të me 26 pikë.

/Insporti.com

-->