Driton Kuka: Sot jemi me Thaçin dhe Veselin

Sporte luftarake 24 Qershor 2020 20:41

Gjatë ditës së sotme është raportuar se është hapur aktakuzë ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Për këtë ka reaguar edhe trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka.

Ai ka thënë se sot të janë përkrah Presidentit Hashim Thaçi dhe Kadri Veselit.

Ky është shkrimi i tij:

-->