Dukagjini – Drenica, formacionet startuese

Futboll 20 Shkurt 2022 12:34

Elita e futbollit kosovar vazhdon sot me tri ndeshje në kuadër të xhiros së 20-të.

Sot do të zhvillohet edhe dueli mes Dukagjinit të Klinës dhe Drenicës.

Të dyja skuadrat synojnë mbijetesën dhe pikët në këtë sfidë janë jashtëzakonisht të rëndësishme.

Takimi fillon nga ora 13:00

Formacionet startuese:

Dukagjini:

May be an image of text that says 'KLINE KF DUKAGJINI 1958 FORMACIONI Startues 12 Haxhihamza(GK) 44 Dallku 6 Syla 5 Basri 96 Hugo 90 Shabani 22 Zhdrella 30 Carioca 11 Gashi 77 Merlaku (C) 88 Chibueze Rezerviste 1 Muhaxhiri(GK), 19 Palushaj, 20 Hasanaj, 4 Zenunaj, 97 Jashanica, 27 Januzi, 55 Selimi, 21 Berisha, 17 Malaj TRAJNER: ARMEND DALLKU'

Drenica: Pas pak..

-->