Dy gola të shpejtë në ndeshjen Man City – Leeds

Futboll 14 Dhjetor 2021 21:17

Manchester City po pret Leeds Unitedin në kuadër të javës së 17-të të Ligës Premier, shkruan Insporti.

Kur po zhvillohen 15 minutat e para të ndeshjes, Man City ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë.

Golat për “Qytetarët” i shënoi 8’ Foden dhe Grealish 13’.

GOLI

GOLI

Qytetarët janë lider në Premierligë, ndërsa kanë fituar pesë ndeshjet e fundit.

/Insporti

-->