E braktis të dashurën për Ferrarin [Foto]

Formula 1 26 Shtator 2019 08:01

Giada Gianni ka komunikuar në profilin e saj në Instagram fundin e lidhjes së dashurisë me shoferin e Formula 1 dhe më konkretisht të Ferrarit, francezin e talentuar Charles Leclerc.

Giada ka zbuluar edhe motivin e ndarjes së tyre duke theksuar se Charles e ka lënë atë pasi dëshiron t’i dedikohet vetëm Ferrarit, të paktën kështu ka nënvizuar bukuroshja napoletane.

E vëretë apo jo kjo mbetet për t’u parë.

-->