E çuditshme, sportisti martohet me një kukull seksi

Sporte tjera 28 Nëntor 2020 11:40

Sporti i njohur nga Kazakistani, Yuri Tolochko, ka bërë një veprim shumë të çuditshmë, transmeton Insporti.

Tolochko është martuar zyrtarisht me një kukull seksi, të cilën e ka quajtur Margo.

Bodybuilderi i cili e cilëson vetën si maniak seksual, është martuar me kukullen në një ceremoni me mysafirë dhe muzikë.

Bodybuilder finally marries beloved sex doll in groundbreaking ceremony -  Daily Star

Sipas tij, çifti ishin fejuar në maj të vitit 2019, por si pasojë e kufizimeve për shkak të pandemisë së koronavirusit, dasma u shty deri më tani./Insporti.com/

Bodybuilder Yuri Tolochko to Wed His Sex Doll Girlfriend After 8 Months of  Dating | Complex
Actor and Bodybuilder Yuri Tolochko To Marry His Life-Like Sex Doll 'Margo'  – Fitness Volt

-->