E dashura e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

Futboll 28 Mars 2020 11:52

Melisa Sata njihet për format e saj fizike të përkryera, të cilat shpesh nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj që janë në një numër të madh.melisa sata

Melisa Sata ka postuar disa foto dhe video në “Instagram”, ku shihet teksa bën stërvitje dhe palestër.

IUHUI

Njëkohësisht partnerja e sulmuesit të Beshiktashit ka ekspozuar edhe linjat e saj perfekte, ku ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Melisa3
Melisa Sata

-->