E dashura e Grezdës, Oriola Marashi habit ndjekësit në Instagram me fotografitë e fundit

Futboll 02 Mars 2021 20:33

Oriola Marashi, partnerja e futbollistit Eros Grezda, shfaqet ndryshe këtë herë. Modelja i habit ndjekësit e saj dhe i bën nostalgjikë.

“Rosario Montes”, shkruan Oriola, në versionin e saj kolumbian. Bukuroshja ngjan goxha me personazhin e telenovelave, të luajtur nga aktorja, Zharick Leon.

“Pasión de Gavilanes” ka qenë një nga telenovelat e para të transmetuara në televizionet tona. Oriola Marashi na e kujtoi sërish dhe vuri në dukje edhe një herë bukurinë e saj… /abcnews.al

-->