E famshmja e Ligës së Kampionëve, shfaqet seksi si asnjëherë më parë

Futboll 07 Janar 2021 12:22

Kinsey Wolanski, aktorja dhe modelja amerikane ka postuar së fundmi një set me fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku mori shumë pëlqime dhe komente pozitive, transmeton Insporti.

Wolanski u bë e famshme në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 2019, mes Tottenham Hotspur dhe Liverpool, ku hyri në fushë gjysmë e zhveshur.

shte veshur dhe formave të saj.

-->