E izoluar në karantinë, kështu po mediton hendbollistja e vitit në Kosovë

Kombëtarja 31 Mars 2020 12:45

Në Spanjë të gjithë banorët janë në vetizolim kur dihet se këtë shtet e ka përfshirë me të madhe dhe me dhjetëra mijëra janë të infektuar nga virusi korona.

Hendbollistja më e mirë në Kosovë për vitin 2019, që u shpall nga Federata e Hendbollit e Kosovës, Esma Muratoviq, kësaj radhe doli në ballkon duke pozuar në formë të “meditimit.

Muratoviq nga Podgorica, kampione e Kosovës me Istogun, kishte shtegtuar në San Jose, skuadër që garon në ligën e dytë spanjolle.

-->