E lë të dashurën për Ferrarin (FOTO)

Formula 1 25 Shtator 2019 17:52

Giada Gianni ka komunikuar në profilin e saj në Instagram fundin e lidhjes së dashurisë me pilotin e Formula 1 dhe më konkretisht të Ferrarit francezin e talentuar Charles Leclerc.

Giada ka zbuluar edhe motivin e ndarjes së tyre duke theksuar se Charles e ka lënë atë pasi dëshiron t’i dedikohet vetëm Ferrarit, të paktën kështu ka nënvizuar bukuroshja napolitane. E vërtetë apo jo kjo mbetet për t’u parë.

-->