E pabesueshme, çfarë goli i’u mohua Ronaldos ndaj Serbisë

Uncategorized 27 Mars 2021 23:06

Kombëtarja e Portugalisë barazoi 2:2 me Serbinë në ndeshjen e dytë të fazës kualifikuese për Kampionatin Botëror, shkruan Insporti.

Ndonëse, në fund Portugalia arriti të shënonte përmes Ronaldos, goli nuk iu pranua nga gjyqtari i ndeshjes.

Pas këtij vendimi, Ronaldo i nervozuar e hoqi edhe shiritin e kapitenit, duke e gjuajtur në tokë dhe e la fushën.

Megjithatë nga pamjet e publikuara, shihet qartë se topi kishte kaluar vijën e bardhë të rrjetës.

Shihni pamjet. / Insporti

-->