E pabesueshme, ja se çfarë është në gjendje të bëjë Gen Zeqiraj (VIDEO)

Sporte tjera 09 Qershor 2019 10:56

Kur është fjala për fitnes, emri i parë që na bie ndërmend është Gen Zeqiraj, trajner i këtij sporti.

Puna e madhe e tij, vullneti dhe dëshira për fitnes, kanë bërë që të jetë njeriu më i kërkuar në Kosovë për këtë lami.

Një video qesharake e tij është duke bërë xhiron në rrjetet sociale këto ditë.

Për më shumë shikojeni videon

Work Hard not smart 😂😂😂

Gepostet von Gen Zeqiraj am Freitag, 7. Juni 2019

-->