E pabesueshme/ Juventusi e përmbys Romën me golin e katërt

Futboll 09 Janar 2022 20:15

Është realizuar edhe goli i shtatë në derbin e javës ndërmjet Romës dhe Juventusit në Serie A.

“Zonja e Vjetër” ka bërë përmbysje të madhe duke kaluar në avantazh 3:4 në stadiumin “Olimpico”.

De Sciglio është autor i golit të katërt për “Bianconeri” në minutën e 77-të.

Paraprakisht Roma kishte avantazh prej 3:1.

GOLI:

-->