E pabesueshme, sportisti i njohur shfaqet me orë në vlerë 1.3 milionë dollarë

Boks 16 Janar 2021 12:49

Kur bëhet fjalë për Conor McGregor (32 vjeçar), luksi nuk mungon kurrë. Mundësi irlandez është i njohur për dashurinë e tij për orët luksoze, dhe çmimi që ai mënjanoi për një nga orët e tij të reja është vërtetë i lartë.

Para kthimit të saj në Oktagon, ylli i UFC-së shpenzoi katër milionë dollarë për një orë të re. Të enjten, gjatë qëndrimit të tij në Emiratet e Bashkuara Arabe, McGregor u mburr në Instagram për orët e reja, Bentley-in e ri dhe kostumin e bërë me porosi.

“Orë e re, kostum i ri, karrocë e re, kujdes”, shkroi ai në një fotografi të publikuar në Instagram.

-->