E pafalshme çfarë bën Ter Stegen, Atletico në avantazh

Futboll 21 Nëntor 2020 21:52

Atletico Madrid ka shënuar në fund të pjesë së parë për të zhbllokuar ndeshjen ndaj Barcelonës.

Kjo erdhi edhe falë portierit Ter Stegen, i cili doli gati në gjysmë të fushës, për t’ia bërë më të lehtë Carrascos shënimin e golit.

Shikojeni më poshtë gafën e gjermanit, dhe golin e bukur nga Carrasco. /Insporti/

-->