E tradhtoi në ‘Big Brother’, futbollisti anglez ndahet nga gruaja

Futboll 15 Mars 2019 20:27

Çifti më kontrovers anglez është ndarë. Ish- futbollisti anglez, Jermaine Pennant dhe bukuroshja Alice Goodwin janë ndarë, ndërsa arsye mund të jetë tradhtia që kishte bërë Pennant, shkruajnë mediat britanike.

Pennant, në emisionin ‘Big Brother’ kishte pasur marrëdhënie seksuale me 21-vjeçaren Chloe Ayling, gjë të cilën Alice nuk ia kishte falur.

Image

 

Çifti më kontrovers anglez është ndarë. Ish- futbollisti anglez, Jermaine Pennant dhe bukuroshja Alice Goodwin janë ndarë, ndërsa arsye mund të jetë tradhtia që kishte bërë Pennant, shkruajnë mediat britanike.

Pennant, në emisionin ‘Big Brother’ kishte pasur marrëdhënie seksuale me 21-vjeçaren Chloe Ayling, gjë të cilën Alice nuk ia kishte falur.