Edhe kjo politikane gjendet në stadiumin “Fadil Vokrri” (FOTO)

Kombëtarja 10 Tetor 2019 18:49

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë, është duke u zhvilluar ndeshja miqësore ndërmjet Përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Gjibraltarit.

Në mesin e figurave publike që po e përcjellin ndeshjen nga afër është edhe nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, e cila ishte e nominuar për kryeministre të Kosovës.

Osmani pak  minuta më parë ka postuar një fotografi ku së bashku me bashkëshortin e saj shihet  në tribunën qendrore të stadiumit.

-->