Edon Zhegrova nuk i ndahet ‘bukuroshes’ së re, publikon videon e radhës me të

Futboll 30 Prill 2019 20:46

Edon Zhegrova ka filluar të ‘këndellet’ në aventurën e tij të re te Baseli.

Mesfushori i talentuar i Kosovës është duke luajtur në ndeshjet e fundit të klubit të madh zviceran

Madje, në ndeshjen ndaj Grasshoppers, Zhegrova luajti 75 minuta, ku edhe u shpall ‘ylli i ndeshjes’.

Së fundmi, permes rrjeteve sociale, ai ka konfirmuar se ka blerë një veturë të re luksoze.

View this post on Instagram

My new baby girl 🐯#amg 🔥😍🙏

A post shared by Edon Zhegrova (@edonzhegrova10) on

 

Vetura e re e Zhegrovës është Mercedes AMG dhe mjaft në shikim të parë duket një ‘bishë’ e vërtetë.

Ish-futbollisti i Prishtinës dhe Flamurtarit po vazhdon ta ekspozojë veturën e re, teksa së fundmi ka publikuar një video me të duke vozitur në Zvicër. /Zeri.info

 

-->