Ekskluzive: Besart Berisha largohet nga Prishtina

Sulmuesi Besart Berisha është larguar nga FC Prishtina, raporton ekskluzivisht Insporti.  Berisha dhe Prishtina kanë arritur marrëveshje për ta shkëputur kontratën.  “Insporti” kishte raportuar ekskluzivisht për transferimin e tij te skuadra kampione në fillimin të sezonit.  Ish-reprezentuesi i Shqipërisë për shkak të lëndimit ai nuk mund të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës. Sulmuesi 36-vjeçar … Continue reading Ekskluzive: Besart Berisha largohet nga Prishtina