Ekskluzive: Besart Berisha të premten ateron në Kosovë, pritet t’i bashkohet FC Prishtinës

Ish-reprezentuesi i Përfaqësueses së Kosovës dhe Kombëtares së Shqipërisë, Besart Berisha të premten do të jetë në Kosovë. Ai pritet t’i bashkohet klubit më të madh në elitën e futbollit tonë, FC Prishtinës si transfer i lirë, raporton ekskluzivisht Insporti. Burime të Insportit pranë yllit shqiptar bëjnë të ditur se Berisha të premten do të … Continue reading Ekskluzive: Besart Berisha të premten ateron në Kosovë, pritet t’i bashkohet FC Prishtinës