Ekskluzive: FIFA ia bllokon merkaton Feronikelit, nuk paguan borxhin ndaj Bedri Grecës

Futbollisti shqiptar, Bedri Greca ka fituar gjyqin kundër ish kampionit të Kosovës në futboll, KF Feronikelit. Insporti ka raportuar ekskluzivisht javë më parë se Greca ka fituar gjyqin ndaj ish kampionit të Kosovës dhe në rast të mos kryerjes së obligimeve ndaj tij do t’i bllokohet afati kalimtar i transferimeve (merkato). Feronikeli pas humbjes së … Continue reading Ekskluzive: FIFA ia bllokon merkaton Feronikelit, nuk paguan borxhin ndaj Bedri Grecës