Ekskluzive: Llapi transferon një mbrojtës nga Belgjika

KF Llapi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të majtë Amir Hossari. Trajneri i skuadrës llapjane këtë e ka konfirmuar për Insportin, duke deklaruar se janë në pritje të tij. Hossari është një mbrojtës i krahut të majtë, me shtetësi të dyfishtë, duke poseduar pasaportën e Belgjikës dhe Libanit. Numri një i Llapit, deklaroi … Continue reading Ekskluzive: Llapi transferon një mbrojtës nga Belgjika