Ekspozon format me bluzën e Interit, Miss Shqipëria “tërbon” tifozët zikaltër

Futboll 13 Korrik 2020 10:23

Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuar në profilin e saj zyrtar.

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto, ku shihet me bluzën e Interit, ndërkohë që njëkohësisht zbulon edhe skuadrën e zemrës.

Në fotot e postuara nga Klea, vihen re format e saj të shkëlqyera fizike, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Edhe Kela kishte pritshmëri të mëdha për skuadrën e saj këtë sezon dhe njëjtë si shumë tifozë të Interit, është e zhgënjyer nga rezultatet e fundit, por kjo nuk e ndalon atë që të pozojë me bluzën e ekipit të zemrës.

-->