Eleonora i “tërbon” fansat e saj (FOTO)

Futboll 11 Korrik 2019 20:06

Eleonora Incardona, është një nga tifozet më të zjarrta të Juventusit.

Modelja italiane ka një pasion të madh për golfin, të cilin shpesh herë edhe e praktikon. Përveç golfit, ajo ka edhe një pasion tjetër për futbollin. Si çdo tifoz i futbollit edhe ajo e ka një skuadër që pëlqen, ose më saktë e ka në zemër.

Skuadra që modelja pëlqen është Juventusi, në fakt ajo është një tifoze e zjarrtë e bardhezinjve. Ajo gjithmonë është shprehur se bën tifo për “zonjën e vjetër”, madje disa herë i ndjek edhe në stadium. Eleonora poston shpesh foto në “Instagram”, të cilat janë provokuese, dhe bëjnë që ndjekësit të çmenden pas saj.

-->