Elisa Gregoraci përshëndet nga Sardenja (FOTO)

Formula 1 14 Gusht 2019 21:31

Elisa Gregoraci dhuron spektakël në Sardenjë. Ish show-girl italian po shijon pushimet në Jugun e Italisë ku nuk nguron të shfaqë format e saj superseksi nëpërmjet fotove me bikini që poston në rrjetet sociale.

Ish-gruaja e Flavio Briatores duket në superformë dhe po i mahnit të gjithë fansat e saj.

-->