Enca në krah të McGregor në plazhet e Dubait

Sporte tjera 14 Prill 2021 09:50

Këngëtarja, Enca Haxhiu për momentin është duke shijuar disa ditë pushimi. Për këtë ajo ka zgjedhur Dubai si destinacion për të kaluar pak kohë larg aktiviteteve të përditshme.

Teksa përgjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë momente të ndryshme që po kalon atje.

Enca përmes rrjeteve sociale tregoi që rastësisht është e ulur pranë, luftëtarit të UFC-së, Conor McGregor.

“Unë dhe Conor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja.

Teksa, McGregor ka kohë që gjendet në Dubai së bashku me familjen e tij.

-->