Ende pa kaluar mirë dy minuta, Danimarka kalon në epërsi kundër Belgjikës

Futboll 17 Qershor 2021 18:09

Është duke u zhvilluar ndeshja e dytë e Grupit B, në mes Danimarkës dhe Belgjikës.

Vetëm pas dy minutave, ylli i Leipzig, Yussuf Poulsen, ka arritur ti japë epërsin Kombëtares së Danimarkës.

Ky është goli i parë i Danimarkës këtë Evropian.

GOLI:

-->