“Ëndrra të bukura”, Georgina provokon me poza nga shtrati me të brendshme

Futboll 03 Dhjetor 2020 10:45

Georgina Rodriguez vazhdon të publikojë poza provokuese në rrjete sociale, duke i lënë të gjithë pa fjalë me format trupore seksi.

Modelja 26-vjeçare publikoi mbrëmjen e djeshme një foto në Instastory, ku shfaqej mjaft provokuese e veshur me të brendshme dhe e shtrirë në shtratin e saj.

Ëndrra të bukura”, shkroi bukuroshja seksi krahas fotos.

Pak ditë më parë, e dashura e Kristiano Ronaldo, i mahniti të gjithë me pozat seksi nga një jaht. Modelja kishte vënë në plan të parë të pasmet bombastike.

Cristiano dhe Georgina janë bashkë që nga viti 2017 dhe kanë një vajzë dy vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Martina.

-->