Erikseni me shokë aterojnë në aeroportin e Prishtinës

Kombëtarja 19 Mars 2019 21:52

Kombëtarja e Danimarkës sapo ka zbarkuar në aeroportin “Adem Jashari”, shkruan Insporti.com.

Insporti ka siguruar fotografinë e futbollistit danez, Christian Eriksen, pak minuta pas aterimit në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës.

 

Futbollistët danez do të akomodohen në hotelin “International” në Veternik.

Kosova dhe Danimarka të ënjtën më 21 mars me fillim të orës 19:00, do të zhvillojnë ndeshjen parë ndërmjet tyre. /Insporti.com/

 

-->