Erjona poston foto me ish-bashkëshortin dhe shkruan diçka interesante (FOTO)

Futboll 11 Korrik 2019 22:47

Modelja Erjona Sulejmani ka postuar një foto interesante në rrjetin social Instagram.

Sulejmani ka publikuar një foto së bashku me ish-bashkëshortin, Blerim Xhemailin dhe me djalin e tyre.

Ajo ka shkruar: “Si babai, si i biri. Pa nënën s’ka foto”.

-->