Eroll Salihu e ‘thumbon’ kryetarin Ademi: Është shumë vështirë që FFK me udhëheq, një person që është i akuzuar

Kombëtarja 06 Mars 2022 23:33

Ish-sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu, është i ftuar në emisionin ‘Sporti Total’ në KTV.

Salihu foli për situatën momentale te FFK-ja dhe kuvendin zgjedhor që e quajti të ‘paligjshëm’.

“Është shumë vështirë që FFK me udhëheq, një person që është i akuzuar që 12 vite. ka edhe akuza tjera, në aspektin moral, në tri vitet e fundit flitet vetëm për skandale, përgjime e të tjera gjëra që nuk i takojnë futbollit”. /Insporti.com/

-->