Eros Grezda – Nevina Shtylla, “ngacmojnë” njëri – tjetrin (FOTO)

Futboll 12 Qershor 2019 21:45

Prej kohësh në mediet rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Procesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares shqiptare, Eros Grezda.

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të bukuroshes së ekranit.

Kjo e fundit nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh, duke rikthyer edhe njëherë dyshimet për një lidhje mes të dyve.