Është shënuar goli i parë në ndeshjen Porto kundër Chelsea

Futboll 07 Prill 2021 21:35

Është duke u zhvilluar ndeshja e parë çerekfinale ndërmjet Portos dhe Chelsea-të në kuadër të Ligës e Kampionëve.

Mason Mount ka shënuar për të kaluar në avantazh skuadrën e Chelsea në minutën e 32’të, pas një asistimi nga Jorginho.

-->