Europa League, konfirmohet gjithçka për Prishtinën dhe Gjilanin

Futboll 11 Gusht 2020 22:17

Janë zbuluar oraret zyrtare për ndeshjen e Prishtinës kundër Lincolnit dhe Gjilanit kundër Tre Penne.

Skuadra nga kryeqyteti do të përballet me Lincoln Red Imps më 18 gusht duke filluar nga ora 18:00, në stadiumin “Victoria” të Gjibraltarit.

Kurse SC Gjilani do të përballet me SP Tree Penne më 20 gusht, duke filluar nga ora 21:00, në San Marino.

-->