Eva Padlock e tepron me këto foto

Motosport 05 Tetor 2019 15:32

Eva Padlock vazhdon të mahnitë fansat e saj me fotot provokusese, nëpërmjet të cilave nxjerr në pah hiret e saj.

Modelja spanjolle, e bërë e famshme fale punës së si “paddock girl” në garat me motorë, konsiderohet një nga influencueset më të suksesshme në rrjetet sociale. Fizik të mrekullueshëm dhe forma që të shfrenojnë fantazinë, Eva mbetet më e pëlqyera nga fansat.

 

-->