Fansja e zjarrtë e Milanit “ndez” rrjetet sociale

Futboll 31 Mars 2020 15:31

Cristina Colier është një “djall” seksi.

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.

Për më shumë, fotot e saj shikoni më poshtë:

-->