FC Drita njihet zyrtarisht nga Facebook

Futboll 31 Korrik 2019 11:50

Ish kampioni i Kosovës, Drita, e ka ndarë më tifozët e saj një lajm sa i përket faqes së tyre në facebook.

Ajo tashmë është verifikuar edhe zyrtarisht.

“FC DRITA është pranuar edhe zyrtarisht nga facebook dhe tani më klubi jonë është i verifikuar nga ky rrjet socialë në internet”.

“Pas verifikimit nga rrjeti facebook, klubi tani ka të drejtën e rezervuar të çdo produkti që publikon!”, thuhet në njoftim.

Faqja e Dritës është e dyta e verfikuar, pas asaj të Prishtinës, që ishte verifikuar para një viti.

Drita vazhdon të punojë në informimin e tifozëve, por me ueb faqe kanë mbetur prara, pasi lajmet e fundit aty janë nga viti i shkuar.

-->