FC Prishtina organizon ndeshje miqësore kundër KF Shkëndijës

Futboll 11 Qershor 2021 12:42

Skuadra e Prishtinës ka organizuar miqësore me ekipin më të madh shqiptar, KF Shkëndija.

Përmes rrjeteve sociale, kampioni aktual i Superligës ka njoftuar publikun për miqësoret kundër Llapit më 12 qershor dhe kundër Shkëndijës më 16 qershor.

Ndeshja kundër Llapit zhvillohet në stadiumin e qytetit Gjakovë. Kurse kundër ekipit nga Maqedonia, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

May be an image of text

-->