Fejohen dy basketbollistet e njohura

Basketboll 04 Maj 2021 13:19

Basketbollistja e NBA-së, Breanna Stewart është fejuar me basketbollisten tjetër Marta Xargay.

Çifti i njohur në Amerikë gjatë ditës së diele njoftuan publikun se janë fejuar.

“Ajo tha PO”, ka shkruar Breanna Stewart në rrjetet sociale.

Lojtaret e NBA-së për femra, Sue Bird dhe Candace Parker dhe ylli i futbollit, Megan Rapinoe ishin ndër figurat sportive që uruan çiftin.

-->