Fenerbahce mposht Antwerp, shkëlqen Berisha

Futboll 04 Nëntor 2021 22:49

Ylli kosovar, Mergim Berisha shkëlqeu në fitoren e Fenerbahces ndaj Antwerp, shkruan Insporti.

Berisha asistoi për golin e dytë dhe gjeti golin personal në minutën e 29-të për rezultatin 3-0 me një goditje volej nga brenda zones, rezultat me të cilin u mbyll edhe ndeshja.

Teksa, nga Sofasocre, Berisha u vlerësua me notën 8.0

Pas kësaj fitoreje, Fenerbahce gjendet në poztën e tretë të Grupit D me 5 pikë.

/Insporti.com

-->