Feronikeli – Gjilani, formacionet zyrtare

Futboll 20 Shkurt 2022 12:20

Superliga e Kosovës vazhdon sot me tri ndeshje në kuadër të xhiros së 20-të, shkruan Insporti.

Me fillim nga ora 13:00 zhvillohet takimi mes Feronikelit dhe SC Gjilanit.

Vendasit me një ekip shumë të ri presin Gjilanin që synon të rikthehet te fitoret dhe ta rimarrë pozitën e parë në tabelë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet startuese:

Feronikeli: Pas Pak…

Gjilani:

-->